Náš stánek  SVP Solar s.r.o. v obvyklých žluto-modrých barvách najdete v areálu PVA v hale číslo 2 . Můžete si u nás prohlédnout například: teplovzdušný panel SolarVenti, ostrovní fotovoltaickou elektrárnu, novinky z našeho eshopu GOAL ZERO, rekuperace, solární dárky a další. Panel SolarVenti můžete v době výstavy objednat s 5{79509491934a9189f6caf711b45d28419197db5ab2ea3b92582a7990f52a4368} slevou!

Můžeme Vám také zprostředkovat vstupenku na veletrh zdarma, v případě zájmu kontaktujte jednoho z našich obchodních manažerů.

Veletrh STŘECHY PRAHA je největší veletrh v oboru střech v ČR i ve střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů střešních materiálů, izolací, střešních oken, doplňků, fasádních systémů, s kvalitním doprovodným programem pro odbornou i širokou veřejnost a bezplatnými poradenskými centry. Souběžně probíhá specializovaný veletrh úspor energií SOLAR PRAHA, který zahrnuje veškeré alternativní zdroje jako např. fotovoltaiku, solární  termiku, větrné elektrárny, ale také šetrnou dopravu či využití biomasy, včetně informací o dotačních programech. Součástí veletrhu Střechy Praha je také veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků s názvem ŘEMESLO PRAHA.

Kudy na výstavu

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Team SVP