Společnost SVP solar s.r.o. je nejmladší ze samostatných divizí skupiny SVP. Naše hlavní činnost spočívá v instalaci solárních systémů, fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel na klíč. Kromě těchto činností nabízíme také tzv.solární osvětlení – nezávislé lampy, které se přes den dobíjí fotovoltaickými články a v noci svítí. Poskytované služby zahrnují vše od poradenství přes studie, projektování, inženýrské práce, až po vlastní realizaci a následný servis. Sídlo společnosti se nachází na jihovýchodním okraji Prahy v Kunraticích, nedaleko dálnice D1.

Aby se společnost sama podílela na ochraně životního prostředí a úsporách energie, rozhodli jsme se na střechu našeho objektu umístit fotovoltaickou instalaci o výkonu cca 10kWp. Záznamy o vyrobené elektřině z naší elektrárny najdete v sekci Naše elektrárna.

Seznamte se s naším týmem

Další činnosti

Z dalších sesterských firem se na trhu nejdéle pohybuje SVP stavební s.r.o., která byla založena v roce 1995 jako nástupce volného sdružení podnikatelů, působícího v oblasti občanské výstavby od konce osmdesátých let. Těžiště činnosti SVP stavební s.r.o. se postupně přesouvalo přes speciální stavební práce a sanace objektů až k výstavbě inženýrských staveb dodavatelským způsobem.

Řízení jakosti je v SVP – Stavební s.r.o. certifikováno dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Samostatnou složkou SVP stavební s.r.o. je divize jádrového vrtání a diamantového řezání, která se zaměřila výhradně na realizaci prací spojených s dělením stavebních materiálů, zřizováním prostupů, výřezů a postupnou demolicí železobetonových konstrukcí.

Poslední firmou je SVP půjčovna s.r.o., která zajišťuje půjčování a prodej stavební mechanizace, nářadí, autopříslušenství, zahradní techniky atd. Sídlo půjčovny včetně menšího skladu je ve vlastním objektu v Praze 4 – Kunraticích, hlavní sklad se pak nachází několik kilometrů odsud.

SVP Půjčovna