Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Pokud máte zájem o naše služby, vyplňte, prosím, tento poptávkový formulář. Čím podrobněji vyplníte i nepovinné položky, tím rychleji Vám budeme schopni připravit nabídku. Pokud údaje nemáte nebo je nechcete vyplnit, nechte je klidně volné. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratší možné době.

Ke svým dotazům či požadavkům uvádějte, prosím, telefonní číslo, usnadníte a urychlíte tím komunikaci.


  FOTOVOLTAIKAFOTOTERMIKASOLÁRNÍ LAMPY

  FOTOVOLTAIKA

  Síťová (bez baterií)Hybridní (s bateriemi)Ostrovní (bez sítě)Ohřev vody

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  FOTOTERMIKA

  Kolektory trubicovéKolektory plochéOhřev TUVOhřev TUV + přitápěníOhřev bazénuJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  TEPELNÉ ČERPADLO

  Země – voda (kolektor)Země – voda (vrt)Vzduch - vodaVzduch - vzduchVytápěníOhřev TUVOhřev bazénuChlazeníJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  TEPLOVZDUŠNÉ PANELY

  VětráníOdvlhčeníTemperováníJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  Instalace na stěnu:  Instalace na střechu:

  REKUPERACE

  CentrálníDecentrální/lokálníJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  CENTRÁLNÍ:

  DECENTRÁLNÍ:

  SOLÁRNÍ LAMPY

  Pro hřištěParkParkovištěZahradaStezkaUliceSilniceJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  PODLAHOVÉ TOPENÍ

  V objektu bude pouze podlahové vytápěníV objektu bude kombinace s radiátoryJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  PLAŠIČE ZVĚŘE

  Pro hřištěParkParkovištěStezku-Ulici-SilniciJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  TEPELNÁ ČERPADLA: VZDUCH – VODA

   

  Instalací tepelného čerpadla systému vzduch-voda můžete díky vysoce efektivní funkci až do venkovní teploty –20°C snížit spotřebu energie pro vytápění, ohřev teplé vody a ohřev bazénu ve srovnání s běžnými topnými systémy až o 65%.

  Návrh na míru vašemu domu a cenovou nabídku Vám zpracujeme na základě Vaší poptávky či návštěvy technika na místě.

   

  Oblasti využití tepelného čerpadla

  Tepelné čerpadlo typu vzduch-voda volíme v případě, kdy není možné na pozemku vrtat hlubinný vrt nebo budovat zemní kolektory. Tento typ tepelného čerpadla využívá pro vytápění domu teplo obsažené ve venkovním vzduchu.

  Žádné z tepelných čerpadel vzduch-voda, která jsou na trhu dostupná, nedokáže pokrýt nároky na vytápění po celý rok, přesto přináší tento typ tepelného čerpadla značné úspory. V bivalentním provozním režimu pokrývá většinu nároků na vytápění velmi úsporným způsobem a proto se stávající kotel využívá pouze k pokrytí vytápěcích špiček.

  Není vhodné použití čerpadel vzduch-voda v horských oblastech s dlouhotrvajícími nízkými venkovními teplotami. Často pak připíná dotopový kotel a rostou tak provozní náklady.

   

  Z čeho se skládá Tepelné čerpadlo vzduch-voda

  Tepelná čerpadla vzduch-voda se skládají buď  ze dvou jednotek a to venkovní a vnitřní, nebo z kompaktního provedení, kdy celé tepelné čerpadlo může stát venku, nebo uvnitř objektu.

  V případě děleného provedení (někdy se mu říká „split“) venkovní část nasává okolní vzduch a je většinou umístěna vedle domu nebo na střeše, vnitřní zajišťuje ohřev teplé vody a topného systému. Na trhu jsou rovněž vzduchová tepelná čerpadla pouze vnitřního provedení. U tohoto typu je nutné propojit jednotku vhodným vzduchotechnickým potrubím přes obvodovou zeď s vnějším prostředím k zajištění přívodu a odvodu využívaného venkovního vzduchu. Množství protékaného vzduchu činí řádově tisíce m3/h.

   

  Hlučnost

  Vzduch protékající tepelným čerpadlem vytváří určitou úroveň hluku. Tento hluk může při chodu nekvalitního vzduchového tepelného čerpadla rušit jak přímo uživatele vytápěného objektu, tak sousedy. Proto je třeba brát ohled na umístění jednotky na pozemku. U kvalitních vzduchových čerpadel NIBE se ale hodnota akustického tlaku ve vzdálenosti 5m od venkovní jednotky pohybuje pod hodnotu 40dB(A), což se dá přirovnat např. k tikotu budíku vzdáleného 2m.

  Tepelná čerpadla NIBE Split či Panasonic patří mezi velmi tichá tepelná čerpadla. NIBE LWSE je ve své třídě dokonce uváděno jako nejtižší tepelné čerpadlo na trhu.

   

  Ventilační čerpadla vzduch – voda

  Tento typ TČ zajišťuje řízené větrání bytu a využívá energii odpadního vzduchu pro ohřev vody nebo i vytápění (tzv.rekuperace tepla).

  Tepelné čerpadlo na odpadní vzduch vám umožní recyklovat teplo z větracího vzduchu vašeho domu. Znamená to, že asi polovinu spotřebované energie máte zdarma. Hodí se zejména do menších RD v nízkoenergetickém standardu.

   

   

  Nejtišší tepelné čerpadlo NIBE = F2300 14/20kW

  První realizace v České republice

  Jako první firma v České republice jsme montovali nejtišší tepelné čerpadlo na trhu – NIBE F2300 – 14kW. Jedná se o bezkonkurenčně nejlepší čerpadlo za poslední roky. Ve výkonech 14 a 20kW má skvělé parametry až do teplot -25°C a jeho provoz je super tichý i při nejvyšším výkonu.

   

   

  Nejprodávanější tepelná čerpadla vzduch-voda

  K nejoblíbenějším výrobkům z naší nabídky patří tepelné čerpadlo NIBE Split. Pro ohřev TUV je nejvhodnější Dražice DZD TC. Pro vytápění nízkoenergetických rodinných domů se doporučuje ventilační čerpadlo NIBE, které kromě vytápění a ohřevu TUV zajistí i potřebnou výměnu vnitřního vzduchu.

   

   

  Tepelná čerpadla Daikin Altherma

  Nízkoteplotní tepelná čerpadla typu vzduch-voda Daikin jsou optimální volbou pro nové domybudovy. Pokud jsou zkombinována s podlahovým vytápěním nebo nízkoteplotními radiátory, celá konfigurace spotřebuje k vytápění vašeho domu méně energie. Naše tepelná čerpadla typu vzduch-voda jsou navržena v Evropě pro Evropu a jsou vhodná pro celoroční použití všude v evropském klimatu.

  Vysokoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda jsou ideální pro rekonstrukcevýměnu starých kotlů. Malé rozměry vysokoteplotního tepelného čerpadla Daikin Altherma vyžadují minimální prostor pro instalaci a bezproblémově se připojí na vaše stávající potrubíradiátory. Tak může dosáhnout vysoké energetické účinnosti tepelného čerpadla bez nutnosti vyměnit celý systém. 

  Pokračujte na