domeček
ŠETŘETE PENÍZE I PŘÍRODU! ZAČNĚTE S NÁMI.

KOMUNIKACE A STEZKY – SOLÁRNÍ LAMPY

 

  • Potřebujete osvětlit komunikaci, kde není veřejné osvětlení?
  • Nechcete či nemůžete dělat výkopy pro kabeláž?
  • A chcete mít elektřinu navždy zdarma?

Pak Vám doporučujeme solární osvětlení – tedy jednotlivé autonomní lampy, které se přes den dobíjí a v noci svítí.

Naše solární lampy ECOSTAR, KION, DOUBLESOL či SPL Vám spolehlivě osvětlí například:

  • místní komunikaci
  • cyklostezku, lyžařskou či pěší cestu
  • soukromou cestu na zahradě
  • most či lávku

Proč je to levnější?

Ačkoliv solární lampa je vždy dražší než lampa klasická, náklady na osvětlení například cyklostezky jsou většinou výrazně nižší, než u běžného veřejného osvětlení.

To totiž vyžaduje elektropřípojku a náročné výkopové práce, které u solární varianty zcela odpadají. Další výhodou je jistě bezúdržbový a BEZPLATNÝ provoz lamp – elektřina ze Slunce je zdarma.

Reference

V České republice můžeme prezentovat několik prvních instalací v Praze a východních Čechách. V zápaní Evropě je ale solární osvětlení již běžnou realitou a naše výrobky, které pochází z dílny rakouské partnerské firmy, jsou již 10 let v provozu na nejrůznějších místech v Německu, Rakousku či Skandinávii.

Solární lampy ECOSTAR, DOUBLESOL a KION prošly tvrdými podmínkami rakouských Alp, severoněmeckých mlh či italských veder. Naše vlastní zkušenost, získaná přímo v Praze, nás přesvědčuje o nejvyšší kvalitě “Made in Europe”.

Rádi Vám zprostředkujeme návštěvu lokalit, kde tyto lampy již několik let úspěšně fungují a šetří obecní finance.

Estetika a design

Veřejné osvětlení tvoří často dominantní prvky v krajině.  Je tedy důležité, aby lampy nerušily svým vzhledem a co nejlépe dotvářely ráz města či obce.

Myslíme si, že narozdíl od jiných prodejců a dovozců solárního osvětlení nabízíme výrobky s vysokou estetickou hodnotou, které se mohou stát opravdu chloubou každé obce či města.

Posuďte sami…

 

Můžeme Vám s něčím poradit?