Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Pokud máte zájem o naše služby, vyplňte, prosím, tento poptávkový formulář. Čím podrobněji vyplníte i nepovinné položky, tím rychleji Vám budeme schopni připravit nabídku. Pokud údaje nemáte nebo je nechcete vyplnit, nechte je klidně volné. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratší možné době.

Ke svým dotazům či požadavkům uvádějte, prosím, telefonní číslo, usnadníte a urychlíte tím komunikaci.


  FOTOVOLTAIKAFOTOTERMIKASOLÁRNÍ LAMPY

  FOTOVOLTAIKA

  Síťová (bez baterií)Hybridní (s bateriemi)Ostrovní (bez sítě)Ohřev vody

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  FOTOTERMIKA

  Kolektory trubicovéKolektory plochéOhřev TUVOhřev TUV + přitápěníOhřev bazénuJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  TEPELNÉ ČERPADLO

  Země – voda (kolektor)Země – voda (vrt)Vzduch - vodaVzduch - vzduchVytápěníOhřev TUVOhřev bazénuChlazeníJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  TEPLOVZDUŠNÉ PANELY

  VětráníOdvlhčeníTemperováníJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  Instalace na stěnu:  Instalace na střechu:

  REKUPERACE

  CentrálníDecentrální/lokálníJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  CENTRÁLNÍ:

  DECENTRÁLNÍ:

  SOLÁRNÍ LAMPY

  Pro hřištěParkParkovištěZahradaStezkaUliceSilniceJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  PODLAHOVÉ TOPENÍ

  V objektu bude pouze podlahové vytápěníV objektu bude kombinace s radiátoryJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  PLAŠIČE ZVĚŘE

  Pro hřištěParkParkovištěStezku-Ulici-SilniciJiné

  NEPOVINNÉ INFORMACE

  TEPELNÁ ČERPADLA: ZEMĚ – VODA

   

  Tepelná čerpadla země-voda poskytují stabilní výkon a úspory, které dosahují až 70% provozních nákladů na provoz tradičního topného systému. Zmiňovaná stabilita se projevuje i ve velmi dlouhé životnosti celého systému.

   

   

  Oblasti využití tepelného čerpadla

  Tepelná čerpadla země-voda nachází využití prakticky všude. Vzhledem k jejich malé náchylnosti na venkovní klimatické podmínky je můžeme hodnotit jako nejstabilnější.

  Tepelná čerpadla typu země-voda jsou většinou provozována v bivalentním provozu, to znamená, že pod bodem bivalence (teplota kolem -5°C až -8°C) připíná doplňkový zdroj tepla (zpravila elektrokotel) a tepelnou pohodu zajišťují oba zdroje současně.

   

  Plošný kolektor nebo zemní vrty?

  Jedinou nevýhodou systému země-voda jsou zemní práce, které jsou s jeho instalaci velice úzce spjaty.

   

  Pro čerpání tepla ze země potřebujeme buď plošný zemní kolektor, nebo geotermální vrty. Prvně jmenovaný zdroj tepla vyžaduje rozsáhlé zemní práce, resp. dlouhé výkopy. Ty se ovšem dají pořídit poměrně levně v porovnání s geotermálními vrty. Vertikální kolektory jsou jednou z nejdražších položek v rozpočtu celého systému vytápění objektu.

  Podmínky pro volbu zemních kolektorů jsou dány především geologickou situací a dále umístěním budovy v zástavbě.

  U nových domů, které se staví na zelené louce a mají k dispozici dostatečný prostor, se rozhodně doporučuje plošný kolektor – horizontální. V případě, že není dostatečné plochy pro horizontální kolektor, je na místě volba zemního vrtu.

  Geotermální vrty se upřednostňují v kompaktních horninách, které nevyžadují pažení. Teplo z plošného kolektoru či vrtu je možné odebírat po celý rok tzn. i v letních měsících, kdy využíváme tepelné čerpadlo hlavně pro ohřev teplé vody. V případě volby geotermálního vrtu je možné využití jeho chladicího výkonu k letnímu chlazení místo klimatizace.

   

  Světový rekord – Topný faktor COP až 5,04

  (Dle EN 255 při 0/35°C)

  S tepelnými čerpadly zn.NIBE země-voda od společnosti SVP solar, s.r.o. ušetříte až 75% energie na vytápění.

  Společnost NIBE díky více než třicetiletým zkušenostem ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel je v současnosti výrobcem nejúspornějších tepelných čerpadel systému země-voda a voda-voda. Tento fakt je potvrzen švédskou státní zkušebnou, která naměřené údaje potvrdila certifikátem.

  Společnost NIBE vyrábí 15 různých typů tepelných čerpadel země-voda s výkonem od 5 kW do 60 kW. Jejich seřazením do kaskády můžeme získat výkon až 600 kW.

  Zcela unikátním segmentem tepelných čerpadel NIBE systému země-voda (voda-voda) jsou NIBE FIGHTER 1150 a 1250 s plynulou regulací výkonu tepelného čerpadla. Tento revoluční produkt je tím nejlepším co v technologii tepelných čerpadel na trhu.

  Při použití těchto tepelných čerpadel je možné spotřebu tepelné energie pro vytápění a ohřev teplé vody ve srovnání s klasickými systémy na fosilní paliva snížit až o 75%.

  Nejprodávanější tepelná čerpadla

  Nejprodávanějšími čerpadly země-voda  jsou typy Regulus EcoHeat, NIBE Fighter F1245 a NIBE Fighter F1145, která se kromě vysokého topného faktoru COP vyznačují zejména propracovaným barevným displejem s intuitivním českým ovládáním.

   

   

  Pokračujte na