PARTNEŘI

Na trhu se pohybujeme již hromadu let. Za tu dobu jsme spolupracovali s řadou firem, dodavateli služeb a můžeme s radostí některé z nich dopručit.

 

 

SVP stavební, s.r.o.

Je firma z naší skupiny SVP. Je jedničkou na trhu ve specializovaných oblastech jako je jádrové vrtání či diamantové řezání. K tomu samozřejmě poskytuje vysoce kvalitní služby i v běžném stavebnictví.

 

SVP půjčovna, s.r.o.

Taktéž firma ze skupiny SVP. Jak již samotný název napovídá, můžete si zde zapůjčit vše od vrtačky až po stavební výtah.

 

Kamna-grily.cz

Kdo z nás nemiluje grilování? Na e-shopu kamna-grily.cz si můžete vybrat z ohromného množství grilů, ale také příslušenství. V prodejně pak nakoupíte i kvalitní maso z Latinské Ameriky či pivo Muflon.

 

Lamanti CZ, s.r.o.

Plánujete koupit či pronajmout kávovar? Pak věřte, že kávovary Lamanti jsou absolutní špičkou mezi kávovary.

 

Coffee club

K super kávovaru patří také dokonalá káva. Nikdo na trhu nerozumí kávě tak, jako zijeme-kavou.cz.

 

Autopůjčovna

ASAP Rent car je autopůjčovna, která se chová fér. Žádné skryté poplatky, žádné podrazy. Nová auta, přistavení zdarma, co víc si můžete přát?

 

Půjčovna dodávek Praha

Každý někdy potřebuje přestěhovat něco velkého. Pak můžeme doporučit půjčovnu dodávek, která má jednoduchý ceník. Žádné skryté poplatky.

 

Enzymel

Nazývat Enzymel zubní pastou je skoro hřích. Zubní pasty a gely enzymel mají patentované složení, které nemá na trhu obdoby.