V dnešní době potřebujete energii pořád u sebe, ať jste kdekoliv. Společnost Goal Zero vynalezla řešení! Přenosná, odolná a výkonná příslušenství na principu solární energie jsou tu pro Vás. Systém solárních panelů a akumulátorů Vám kdekoliv a kdykoliv nabije vaše mobilní zařízení. Je to velice snadné. Solárním panelem nabijete akumulátor, ke kterému kabelem připojíte kupříkladu tablet smartphone, nebo jakékoliv přenosné elektronické zařízení.

Společnost Goal Zero má svoje kořeny v humanitární pomoci. V roce 2007 jejízakladatel Robert Workman vynalezl přenosný zdroj energie pro válkou postižené lidi v Demokratické republice Kongo. Poté  se jeho produkty dostaly do celého světa.

Proč si tedy pořídit Goal Zero? Určitě se  Vám už někdy stalo, že se Vám vybilo vaše mobilní zařízení a po ruce nebyla žádná nabíječka nebo zásuvka. To je nepříjemnásituace a ono by bylo bývalo stačilo,  kdybyste vytáhli z kapsy nabitý akumulátor a připojili   ho k Vašemu zařízení. Proto byste měli zauvažovat, zda buď sobě anebo Vašim blízkým jako dárek nepořídíte právě Goal Zero. Produkty jsou spolehlivé, přenosné, funkční, jednoduché k ovládání, univerzální a odolné. Níže si kliknutím na obrázek můžete prohlédnout videa produktů na našem Youtube kanálu.

Switch 8 malá drobná nabíječka co Vám zachrání vybité zařízení.

Pro více informací přejděte na náš e-shop.