V letošním roce je na výstavě ve spolupráci s portálem TZB-info a SFŽP a pod záštitou předsedkyně Energetického regulačního úřadu Ing. Aleny Vitáskové zařazeno informační setkání s odborníky: Nevíte jak se vyznat v džungli nabídek dodavatelů energií? Bojíte se, abyste nenaletěli? Nevíte si rady s tím, jaký druh vytápění vybrat? Nebo nerozumíte tomu, jak je možné nakupovat energii na burze a připadá vám, že to není pro vás? V doprovodném programu našeho výstaviště můžete s renomovanými odborníky na toto téma diskutovat a získat mnoho užitečných informací během vypsaných seminářů. Důležité je, že Vám odborníci přímo ze Státního fondu životního prostředí pomohou s programem NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM a dozvíte se informace také možnostech dalších dotačních titulů.
Naše firma se také zúčastní a nabídne služby a poradenství v oblasti fotovoltaiky, tepelných čerpadel a dalších alternativních zdrojů energie.
.
Náš stánek naleznete ve venkovním prostranství výstaviště, můžete si u něj prohlédnout například: teplovzdušný panel SolarVenti, ostrovní fotovoltaickou elektrárnu, novinky z našeho eshopu a další. Panel SolarVenti můžete v době výstavy objednat s 10{79509491934a9189f6caf711b45d28419197db5ab2ea3b92582a7990f52a4368} slevou!

Více informací o výstavě naleznete na oficiálním webu: http://www.vll.cz/veletrh-123, nebo v našem obchodní oddělení.
Tešíme se na Vás.
Tým SVP Solar